Avatar Kopce.eu

Kopce.eu

  • Na Kopce přišel 3.03.2013 (před 5 lety).
  • Věk: 4 roky

Nevíš co všechno zde najdeš? Poradíme!

Odesílání novinek e-mailem
V blogu není zatím jediný příspěvek.
/?actionsMap-type=seznam&do=guides-loadMore
Avatar Kopce.eu Kopce.eu - v obecné diskuzi

Zajímavý projekt několika Čechů mířících do Santiaga de Compostela – Andrej Lobotka, Martin Kuric, Martin Pleško a Tomáš Jakubík se vypravili na měsíční pouť do Santiaga a celou ji průběžně zaznamenávají na online kameru. Obraz i video najdete na youtube. Když už musíte sedět v práci, můžete se alespoň na chvíli přesunout na cestu.

Avatar Kopce.eu Kopce.eu - v obecné diskuzi

Znáte Chrise Davenporta? Ne? Ale jeho videa určitě ano.:-) Chris posadil laťku sjezdů ve velkých horách pěkně vysoko a stal se tak rozhodně jednou z ikon skialpinismu. Mimojiné sjel také stěnu Lhotse pod Everestem…a to není rozhodně běžná modrá.:-) Krátký klip níže vám ukáže některé klíčové okamžiky Chrisovo lyžařské kariéry.

Avatar Kopce.eu Kopce.eu - v obecné diskuzi

Taky rádi jezdíte šusem, sítě kolem sjezdovek jsou k tomu aby se přeskakovaly a do kabinky nastupujete zásadně skokem na lyžích? Že ne? Přitom je to tak jednoduché…:-)

Avatar Kopce.eu Kopce.eu - v obecné diskuzi

Kombinovat kolo s turistikou je skvělá věc, ale s lezením a VHT? Jde z toho občas mráz po zádech.:-) Danny Macaskill je známý jako jeden z nejnadanějších (ne-li nejnadanější) MTB biker na světě. Je až neuvěřitelné, jakým terénem je schopen projet nebo proskákat na kole…občas by se člověk nad správným krokem rozmýšlel i pěšky, Danny neváhá.:-)

Avatar Kopce.eu Kopce.eu - v obecné diskuzi

Už jste si všimli, že GoPro kameru si budete brzy moci koupit v nové – a opět lepší – verzi. Velkou změnou je možnost natáčení použitelného videa ve 4K kvalitě – ideální pro filmová plátna.:-) (nezapomeňte si video pustit v nejvyšším rozlišení, pokud tedy máte velký monitor.:-))

/?actionsMap-type=seznam&do=comments-loadMore